| bogdanevici a întrebat:

Va roog frumos ajutati-ma vreau cat mai multe raspunsuri!
Deci fiti atenti cum decurge treaba : am 2 situatii
1.Nu pot sa instalez net framework 3.5 De ce? AM tot ce imi trebuie doar ca mi se blocheaza la 60, 5 si stau 1 an
2.Nu pot sa deschid minecraft ca imi da aia cu card nu stiu ce am incercat sa iau sfaturi dp internet am dat acl la contol panel am facut tot ce trebuie am dat update dar degeaba tot asta imi arata... va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac concret nu imi dati site-uri

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? Ce eroare iti da in minecraft? Pentru XP incearca de aici http://download.microsoft.com/......etfx35.exe

1 răspuns:
| bogdanevici explică:

Am windows 8 Consumer preview