| Chiriac_Robert_2000 a întrebat:

Salut, TPU. Voi ce parere aveti de Windows 10?

Răspuns Câştigător
| itextrat a răspuns:

Mai bun decat 7 si cu siguranta mai bun decat 8.
http://www.7tutoriale.ro/......windows-10

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cred ca o sa fie mai bun ca Windows 8, dar tot Windows 7 e baza.

Răspuns utilizator avertizat
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Abia astept big grin Arata destul de bine, dar nu-mi pasa.Cica merge mult mai bine si as vrea sa-l incerc.

| OrangeFga a răspuns:

Cred ca va fi destul de bun acest windows, ciudat este faptul ca este distribuit in mod gratuit de pe 29 iulie... Oricum interfata seamana mult cu windows 8. Depinde de fiecare, daca iti folosesti PC-ul pentru Gaming, recomand sa ramai pe windows 7.

| ronaldo90 a răspuns:

Salut...Windows 10 e combinatia dintre windwos 7 si 8 si putin din 10...Are cateva avantaje dar nu foarte folositoare decat daca lucrezi cu el in domeniul respectiv adica IT, dar cel mai important avantaj e ca nu ai nevoie de antivirus. Funda? Daca crezi ca te-am lamurit indeajuns sau te-am ajutat happy

| Soare_Teodor_Cristian_1970 a răspuns:

Foarte praf.