| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

voi credetii ca cheat engine e fals? am vazut ca a aparut cheat engine o versiune noua 6.5.1 eu i-l folosesc de ma sparg in jocuri happy

4 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Nu e fals lol.dar ce poti sa faci cu el decat sa schimbi viteaza?

| Andrei900Boss explică (pentru KillaNoFilla):

Ce ai zis tu? e totul gresit! potii schimba viteza dar potii face ce vrei tu cu cheat engine potii sa ai banii exp ce vrei tu si ai lvl 999999999 banii 999999999 exp 999999999 infinite etc? si potii cumpara ce vrei tu

| claptrap a răspuns:

Merge bine.
Eu il folosesc la Adventure Capitalist.

| Andrei900Boss explică (pentru claptrap):

Bravo eu folosesc pentru banii lvl scor si munitie infinita etc...