| Bella456 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat ca atunci cand puneti o poza pe facebook, iar prietenii dau like sa arate " lui X ii place postarea ta " nu fotografia in sine? cand apas pe poza nu apar like-urile... + FUNDAAA

2 răspunsuri:
| AmyAnonymous a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, banuiesc ca se intampla asta doar in cazul in care primesti like de la un utilizator facebook din afara listei tale de prieteni iar acel X sa fie prieten cu o persoana pe care o ai deja in lista ta de prieteni. Motivul : setarile tale facebook (privacy). Ai setat sa iti vada postarile prietenii prietenilor.

| Bella456 explică (pentru AmyAnonymous):

Nu, nu m-ai inteles... imi apare ca prietenii da like la postare nu la poza in sine...