| facpipi a întrebat:

vreau o aplicatie pentru android sau un site de unde pot descarca jocur, in special de alea mari sau care costa bani in market. Ce site/aplicatie imi recomandati? Iar jocurile sa nu fie virusate.

3 răspunsuri:
| AndrEey007 a răspuns:

Eu am instalat de pe net mobogenie e geniala aplicatia recomand funda? Craciun fericit!

| facpipi explică (pentru AndrEey007):

Am si eu dar de exemplu in mobogenie, jocurile care sunt free in market pot sa le iau dar cele care costa, nu pot... Eu vreau sa downloadez GTA:SA

| AndrEey007 a răspuns (pentru facpipi):

Intri pe google si scrii mobogenie si il iei de pe net nu de pe magazin play