| PicakuElectr1ze a întrebat:

Vreau sa fac upgrade de la Windows 7 la Windows 10.

In bara de jos imi apare sa fac upgrade la Windows 10 dar cand dau Upgrade Now se incarca si dupa iese fara sa faca nimic.

Răspuns Câştigător
| valintinvalic2011 a răspuns:

Incearca sa descarci programa media tool creator are ~20 mb si el descarca windows 10 si tu alegi ce sa faci cu el, il salvezi ca iso, si dupa dai install si alegi sa fie salvate fisierele, doar upgrade sa faca

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Este probabil ca calculatorul/laptop-ul tău să nu aibă Windows original. În caz contrar, poate o resetare/restartare ar ajuta.