| Brasov_Dutzu_1997 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop in rate. Imi puteti spune cateva magazine, online sau nu, de unde as putea sa imi cumparar laptopul in rate?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recent am cumparat pentru cineva un Lenovo de la Emag, super pret 1299 lei, super performante dual core, 4GB RAM.
Ai mai jos link-ul de la Emag.
http://bit.ly/1eGS1nm

| lBroken69 a răspuns:

Păi vezi la:
-Altex
-Flanco
-Media Galaxy
-Metro
-Auchan.

Online poţi să vezi pe eMAG şi pe pcgarage.

| Crainstorm20 a răspuns:

Cumpara de la Altex(parca au cele mai bune preturi big grin) sau Emag. Acestea doua sunt cele mai bune. Funda?

| Brasov_Dutzu_1997 explică:

EMag nu vinde in rate. Speram sa imi puteti spune mai multe siteuri online de pe care as putea cumpara in rate, precum evoMag.ro