| ciucionut a întrebat:

Salut,TPU! Vreau sa îmi iau un laptop si vreau sa mă ajutati. Vreau sa fie unul de maxim 1400 lei,procesor Intel i3, 4gb ram si placa video dedicata (daca se poate. daca nu, una integrata de minim 2 gb). Multumesc de ajutor.

Răspuns Câştigător
| bonico a răspuns:

Ai aici raspunsul >>> http://www.altex.ro/......0-free-dos

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si eu vreau in Tahiti cu Denise Richards pentru 1000 EUR, da' nu prea se poate. DE CE laptop? La asa bani, daca te mai si joci, e pa-pa la maxim 2-3 luni dupa ce se termina garantia.

| FlorinCiokan a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DYCFSMBBM/
Asta e cel mai ieftin si mai bun i3.
Mai bine iti faci un PC laptop-urile is scumpe si nu is bune la gaming.
Uita-te pe tutoriale pe youtube. Bafta

| ciucionut explică:

Dar sa fie de la Altex!