| s1ge123 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon. Voi ce alti alege dintre Allview A5 Duo si E-Boda V100? Dau funda si ii sunt recunoscator! Multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Allview A5 duo, eu am A4 si merge super!
Am un mp3 de la E-Boda, merge binisor, dar mai avea mici probleme.
Mobilul Allview vad ca se incarca greut.Bafta orice-ai alege! happy

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Pai vezi aici:

http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/allview/allview-a5-duo_18106.html

ceva mai jos in link specificatiile pentru amandoua

Chiar daca e-boda:
5 Megapixeli cu LED flash și cameră frontală de 1.3 Megapixeli

tot as marge pe Allview
Android 4.2.2 Jelly Bean
in plus ai asistenta aici in Romania.Firma e undeva pe langa Brasov.E-boda cine dra*u le face ca am avut ceva de la firma asta si a lasat MULT de dorit.

| s1ge123 explică (pentru stlucian):

laughing)

| stlucian a răspuns (pentru s1ge123):

Ce big grin ca nu inteleg

| s1ge123 explică (pentru stlucian):

Nimic. Dar stii cumva daca pe Allview A5 Duo merge Real Racing 3?

| stlucian a răspuns (pentru s1ge123):

Din păcate Real Racing 3 nu este optimizat pentru toate device-urile iar pe unele dintre acestea nu poate fi instalat( personal nu am reușit să-l instalez pe un HTC One X
(în jur de 1.7 Gb).

| Ryder_Liviu_1999 a răspuns:

Allview a5 deoarece are specificatii tehnice mai bune ca e-boda si in plus Allview-ul e de 10 mii de ori mai bun ca e-boda

| Stanciu_Alex_1976 a răspuns:

Allview A5 Duo
as alege eu