| Thesinger1 a întrebat:

VREAU SA INVAT PROGRAMARE.
Am scris mare pentru ca doar asa ma baga in seama cineva.
Ma pasioneaza programarea si vreau sa incep de la 0, ca sa nu fiu depasit la liceu(vreau sa ma duc pe mate-info, intensiv info).Cu ce sa incep?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programarea de liceu e destul de usoara, cu putin interes nu vei fi deloc depasit. Daca insa vrei sa fii cu un pas inainte ia niste manuale de clasa a9a a10a si punete pe citit

| Thesinger1 explică (pentru suntserios):

Am sa imprumut de la biblioteca niste carti de genul asta, dar as vrea daca se poate online sa invat.