| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva.
Am un laptop Dell si 2 boxe mari Malone si un amplificator SPL 400.
Intrebarea mea este cum fac sa conectez laptopul la boxe?
Am incercat sa bag mufa Jax in laptop dar nu se aude nimic in boxe cand bag vreo muzica pe laptop.
Va rog sa ma ajutati happy Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Xaya a răspuns:

In general mufa e problema, la fel si cu telefoanele mie mi s-a intamplat am doua telefoane si o pereche de casti pentru fiecare e vorba despre contacte mufele difera poti sa te uiti la diferentele dintre mufa boxelor tale si mufa altui dispozitiv (gen casti) care merge la acelasi laptop, daca partile metalice sunt la distante diferite de inelele colorate de pe mufa aia e problema, daca nu soarta ce altceva sa spun. e alta problema care e mai greu de rezolvat mufa se poate schimba in functie de compatibilitate