| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi achizitionez o casca bluetooth, si m-am gandit la Samsung hm1700, ce parere aveti? este o alegere buna?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E buna.Sa fie compatibila cu telefonul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit un comentariu pe net "am achizitionat si eu acest model de casca si sunt ffff dezamagit de ea.Sunt auzit foarte rau uneori se aude unele perturbatii, gajait are microfonul foarte sensibil si cel mai mic zgomot afecteaza convrbirei pana si o usa deschisa. Poate ca este o problema din cauza la casca".
Acum chiar nu stiu daca sa o cumpar sau nu. Ma gandesc ca poate sunt de proasta calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pumba, nu am cumparat casca Samsung hm1700, m-am gandit mai bine si am ales un plantronics m25, intr-adevar este mai scumpa dar si foarte buna, eu am achizitionat-o de la germanos, iti recomand sa mergi intr-un magazin si sa ceri sa iti testeze casca, cu unele telefoane nu sunt compatibile, si daca merge si in timpul convorbirilor telefonice atunci e ok.

| Pumba a răspuns:

Ai mai cumparat-o? Esti multumit de ea? Vreau si eu sa o achizitionez si nu stiu daca este o alegere potrivita. Multumesc!