| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Vreau sa.mi iau si eu un telefon.am o prietena care imi da un HTC one mini cu 350 de lei,are doar cateva zgarieturi pe spate, dar nu stiu...parca e mai belea iphone 4. Voi ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Pai iphone 4 ii batran
As zice ca mai belea ii un telefon ce funcționează bine HTC one mini
Decat o fosila care nu mai este in stare de multe

| AndreiMarinBRASOV a răspuns:

Dupa parerea mea ti-as recomanda HTC One Mini deoarece are sistem de rulare Android si este mult mai ok decat iPhone 4! Asta e parerea mea deci am zis asta pentru ca iPhone 4 are iOS si nu poti frace ce poti face pe android.