| cosmynyke a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati cateva laptopuri bune in bugetul de 900-950 de lei ( la mana a 2-a ma refer). Si sa nu aud de Sony vaio ca doar ce am scapat azi de al meu, i-am facut reflow de 2 ori in 3 luni, inainte am mai avut un elsaco, si ala tot cu placa video. Vreau ceva cu racirea buna, il vreau pentru inregistrari, mix/master si montaje de videoclipuri. Cu alte cuvinte ceva munca de studio. Lasati aici cateva, multumesc!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai daca ai de gand sa cumperi harburi sh, sa nu te astepti vreodata la ceva bun. Nu de asta e nou...

| serverconfig a răspuns:

Buna ziua. Va recomandam unul din modele de mai jos. Sunt laptop-uri din gama business, performante si durabile.

1. Dell Latitude E6400 second-hand, la care beneficiati de 1 an garantie (6 luni pentru acumulator), geanta cadou si transport gratuit.
http://www.serverconfig.ro/......53-6474911

2. Dell Latitude D830 Refurbished, la care beneficiati de 3 ani garantie (6 luni pentru acumulator), Windows 7 cu licenta, geanta cadou si transport gratuit.
http://www.serverconfig.ro/......hz-6931775