| Stoleru_Stefy_1975 a întrebat:

vreau sa stiu care mai bun pentru jocuri! Calculatorul? Sau laptopul? Eu cred ca calculatorul este mai bun deoarece la laptop mi se infierbanta si se invarte tare ventilatorul si se aude mai tare ca la calculator

Răspuns Câştigător
| c4t4l1nVIP a răspuns:

Calculatorulwinking

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu exista termen de comparatie in laptop si calculator din punct de vedere al fiabilitatii, racirii si al multor altor plusuri pe care le are fata de prostiile de laptopuri!

| MskDesign a răspuns:

Gaming-ul se face cu pc desktop si nu cu laptop.In primul rand diferenta o face placa video.

| OvidiuDrg a răspuns:

Calculatorul,normal... Are componente superioare si preturi mult mai mici decat ale laptopurilor de top

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Calculatorul normal. Laptopul are foarte multe lucruri in miniatura numite mobile. Pentru a putea fi asa mici. http://bit.ly/11nwxVB