| DoItSimple a întrebat:

Vreau sa stiu de ce mi se stinge laptopul exact in momentul cand imi apare caracterul in metin2 sau mai sta putin... Problema persista de ceva timp, la inceput am crezut ca este vina metinului, dar nu este. Laptopul a fost curatat si a fost aplicata pasta termoconductoare, nu este problema de supraincalzire. (pasta este nou-nouta, acuma 2zile aplicata la un service). Daca are cineva vreun raspuns ce pot face (am laptop" Acer Aspire7720"

Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| Dogx a răspuns:

Poate nu te duce placa video, nu stiu...

| GmFb_Alex_1999 a răspuns:

Placa video nu suporta sau ai probleme cu driverul video

| DoItSimple explică (pentru GmFb_Alex_1999):

Salut, imi pot da un site, sau program cu care sa-mi fac update la placa video? Cred ca din cauza asta este. (ATI Radeon HD2600 HyperMemory). Drivere originale de pe CD le-am pierdut. Cand am reformatat windows-ul am instalat driverele cu ajutorul programului : DriverScanner 2015. Dar voi incerca si alte moduri. Daca poti sa=mi dai link-ul de la Driver-ul Original sa-l descarc, Si merge, dau funda.