| Mateas_Mario_1989 a întrebat:

Vreau sa stiu o comunitate de gaming de abia deschisa sau una care cauta fondatori pentru. a o ajuta. Configurez forum, adaug indexuri tari, etc.

7 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Hmm...bine gandit, fa-ti ''reclama'' pe un site de intrebari..infine. Eu zic sa ai si tu 3-4 ''creatii'' care sa fie 100% originale si noi si usor usor te faci cunoscut. Sa nu crezi ca daca pui un anunt pe TPU o sa te bage cineva inseama. (E doar opinia mea + un mic mic sfat) Baftabig grin

| Mateas_Mario_1989 explică (pentru alin_9439):

Stai calm, ma stiu multi oameniwinking

| alin_9439 a răspuns (pentru Mateas_Mario_1989):

Si atunci de ce naiba mai postezi anunturi pe un site de intrebari ma?

| Mateas_Mario_1989 explică (pentru alin_9439):

Deoarece nu gasesc o comunitate serioasa pe care o pot ajuta.
Si nu ma lua cu "ma".

| alin_9439 a răspuns (pentru Mateas_Mario_1989):

Se pare ca am dat de domul orgoliu? Nu inteleg, care e problema? Intr-adevar e urat sa vorbesti la pertu cu o persoana mai in varsta, dar iti spun clar prietene ca nu esti mai mare ca si mine.

| Ionut06011994 a răspuns:

CsRedStars.Com cauta astfel de actiuni.

| Hui_San_He_1985 a răspuns:

Add sportivii@yahoo.com iti ofer domeniu + webhost, sa-ti faci comunitate