| Roby_Aneci_1997 a întrebat:

vreau sa va intreb daca acest calculator este destul de bun pentru unele jocuri:
4GB RAM
1GB VIDEO
PROCESOR 1. 6GHZ DUAL (CPU)
HARD DE 500GB

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Da, e bunicel. Singura componenta care te trage in jos este procesorul, care are o frecventa nu tocmai satisfacatoare. Bine, acum depine si ce jocuri vrei sa joci. tongue

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

GTA 4 nu iti va merge bine! Procesorul este foarte slab! in rest totul este cat de cat ok pentru unele jocuri.

| matrix100 a răspuns:

Procesorul e slab si multe jocuri mai noi aparute nu o sa mearga

| oODonViperOo a răspuns:

Procesorul e prea slab.Ti-as sugera sa il inlocuiesti cu un Amd Atlon IIx4.