| xShaarawy a întrebat:

Vreau si eu cateva jocuri (shootere / rpg ) pentru urmatorul PC:
4GB Ram DDR2
Placa nVidia GT640 1GB 128 biti
Procesor Intel Dual Core E5800 3.2 GHz
Si am windows 7 64 biti daca va ajuta cu ceva laughing

Vreau si eu cateva jocuri frumoase online/singleplayer.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Legend123 a răspuns:

Call of duty modern warfare 3, batman arkham origins, prototype 2, bioshock infinite, tomb raider 2013, metro last light si mai sunt. incearca-le mie mi-au placut. dar e usor sa te uiti si pe internet la jocuri si le verifici pe game debate daca iti merg sau nu

1 răspuns:
| TheCarrot a răspuns:

Incearca Counter Strike 1.6 / Counter Strike Global Offensive, Call of Duty, si ar mai fi niste jocuri frumoasa, un fel de RPG, nu situ daca ai auzit, Assassin's Creed, tocmai ce l-am terminat pe Assassin's Creed Brotherhood