| GeoGeo6566 a întrebat:

SALUT TPU! Vreau si eu in soft pentru drivere, dar care sa fie gratis si sa nu ma bantuie cu anunturi de cumparat, DAR sa-si faca treaba bine, dupa analizele pe care le-am facut am nevoie de 11 drivere

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Salut Geo, uite acest auto-upgrader la care tu doar dai "Star Scan" si "install / Install all" si doar astepti sa termine.
Eu l'am folosit si sunt foarte multumit de el :)
http://slimdrivers.joydownload.com/? c=123&gclid=CO2QotKwicICFcNhfgodgqMAlQ

| GeoGeo6566 explică (pentru P3TR3):

Multumesc mult!

| P3TR3 a răspuns (pentru GeoGeo6566):

Cu multa placere. daca mai e ceva, mai pune pe TPU, noi incercam sa ajutam cu ce putem happy
Sper sa fie ce cauti big grin