| johnlocks a întrebat:

Vreau si eu niste site'uri de editat filme, de facut filme, adica sa pun poze, filmulete, o melodie pe fundal. Multumesc! love struck

2 răspunsuri:
| raidxp a răspuns:

Ceea ce vrei tu se numeste MICROSOFT OFFICE POWERPOINT happy daca ai instalat Microsoft Office in pc-ul tau atunci cauta-l acolo, se poate face o gramada de lucruri interesante cu el

| BODYSS a răspuns:

MAGISTO! e super fain prima oara poti face fara sa ai cont si descari filmulete si alegi muzica pe care o vrei si un titlu si til fac ei cu efecte tare rau! AICI http://www.magisto.com/ sper ca te-a ajutat! pup mult succes :)