| Trivium a întrebat:

vreau si eu o aplicatie gps care sa FUNCTIONEZE cu internet! De ce? Pentru ca tableta mea are senzorul gps foarte prost si pierde semnalul la fiecare 2 secunde.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si crezi ca aplicatia acea iti aduce un nou senzor gps mai bun? Depinde de cat de performanta este tableta ta.

| Trivium explică (pentru Jipa95):

Nu, dar ma gandeam ca cu o conexiune de date nu voi mai oierde semnalul.

| Jipa95 a răspuns (pentru Trivium):

Foloseste Google Maps cel mai bun ever, cu un semnal ok, te localizeaza la precizie de cativa metrii!

Răspuns utilizator avertizat
| ansei a răspuns:

Nu stiu nici o aplcatie de care spui tu incearca cu telefonul sau ia-ti alta tableta