| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa fac un cd cu windows 7 dar nu gasesc sa descarc nici unul bun si asa am ajuns sa apelez la voi.Nu stiti un windows 7 mai nou asa si sa fie cat de cat buun sa fie x86 sau x32 desi cred ca e tot aceiasi.
P.S:Va rog sa imi dati si linkul de download.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

X86=x32 care e diferit de x64. Si nu, nu putem sa-ti dam link, pentru ca se numeste piraterie. Sorry.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Descarca de la Microsoft e gratis

| Archaeopteryx a răspuns:

Nu am descarcat si nu o sa descarc asa ceve niciodata... dar poti gasi daca scrii: download windows 7 x86\x64 tpb... pe tpb gasesti multe piraterii. ps: nu-i prea legal