| anonim_4396 a întrebat:

Vroiam sa stiu cam cati bani pot sa iau pe pc-ul meu: Placa >baza ASUS P5KPL-AM EPU, LGA 775 Intel G31 FSB 1600(OC) MHz Sata 3Gb/s; >ProcesorIntel Pentium Dual Core E-6500, freq-2, 93GHz; Placa >videoNVIDIA PALIT 9500GT 1024 Mb DDR-2; Memorie RAM-2Gb; Capacitate Hard Disk-150Gb; dvd-writer. ofer funda, multumesc!winking

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Personal as da pc-ul cu pretul de sub 500 ron.

bafta happy

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde de cine cumpara!
. unii nu ar da nici 500 de ron, altii ar da peste 1000

| CapitanuSemafor a răspuns:

Hai sa o luam pe bucati:
Placa de baza - 50 lei
Procesorul - 100 lei
Placa video - as zice si 5 lei dar hai un 30 lei acolo
RAM - 20 lei
HDD - hmm...20 lei?
DVD-RW - 30-50 lei

Ce am zis mai sus plus carcasa care exista si ea se fac 280-300 Lei
Cam asta ar fi o valoare reala, destul de mare, a acestui calculator. Incearca sa il dai cu 400 lei, poate il vrea cineva. Funda? big grin

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Aia prosti ar da 500 ron pe el, si aia nebuni ar da 1000.
Cel mult 3-4 milioane

| Ovy81 a răspuns:

Ms de raspunsuri