| LowWw a întrebat:

ziceti-mi va rog si mie niste telefoane pe care sa mearga jocuri gen : temple run 2, subway surfers, rayman:fiesta run, etc si sa nu sacadeze, adica sa mearga cat se poate de bine...

pana in pretul de 1500Lei

6 răspunsuri:
| Garielu a răspuns:

Samsung galaxy Young este foarte bun si merg toate.Are fratele meu unu si ii belea sau Samsung galaxy S5312

| Lola23 a răspuns:

Pe Samsung Galaxy S ( II, III, III mini, IV, IV mini, xCover etc.) merge, zic eu, foarte bine. Poate iti merge sacadat pentru ca ai memoria prea plina pe telefon/card. Iti recomand sa muti unele fisiere pe card/telefon ca sa iti mearga mai bine.

| RinXIII a răspuns:

Pana in 1500 de lei ar fi marca romaneasca ALLVIEW si anume versiunea P5. Are maica-mea si merge perfect.

| Matei_Catalin_Andrei_1997 a răspuns:

Samsung Galaxi mini 2 merg toate jocurile super si deloc sacadat si e si ieftin 700 lei nou fara abonament

| alexdowny a răspuns:

Incearca iphone 4s, 5c, poate si un s III, c IV bun glumeam.dar ai putea sa incerci un Huawei u8815 care il am si eu si merge perfect sau unul din telefoanele noi scoase de Vodafone merge perfecthappy sper ca te-am ajutat

| IRi47 a răspuns:

Cel mai bine ia un telefon cu android.Sunt multe telefoane cu android si unele sunt foarte ieftine. Funda?