| PACC a întrebat:

trebuie sa fac un proiect la T.I.C. (info) cu o pagina html si nu stiu toate chestiile acelea cum ar fi cine mi le poate zice pe toate sau cele care imi trebuie sa inserez imagine, sau sa maresc scrisu, l sa pun titlul la centru, sa intru dintr-o pagina in alta, sa aliniez in pagina... nu imi mai aduc aminte ce imi mai trebuie, dar vreau pentru a face proiectul si sa imi explicati ce face fiecare... multumesc anticipat si cel care ma ajuta cel mai mult ii voi da cea mai mare Funda :*

2 răspunsuri:
| xAudCulorix a răspuns:

Daca nu sti asa ceva esti praf frate. Eu chestiile astea le stiam de la gradinita de pe grupa mijlocie. Uita-te pe youtube sau vezi ca este sus cev a care iti arata cum vrei sa scrii de ex ii 12 si daca vr sa scrii mare pui de ex 20 sau cat de mare vrei si mai este cum sa scrii de ex times new roman si poti sa schimbi ce scris vrei tu vezi ca acolo trebuie sa fie toate comenzile sa scrii colorat sa inserezi forme imagini. indicat ar fi s-o intrebi pe profa.