| SPYKER a întrebat:

Salut
Trec direct la subiect..am windows 8 si de la un update s-a intamplat ceva..de ex: dau sa intru pe un joc/orice..ma pune sa aleg cu ce program il deschid.dar daca dau sa deschid jocul cu "executare ca administrator" merge.dar problema este urmatoarea..nu se activeaza programele din windows ca trebuie sa fie cu "executare ca administrator" cand aprinzi pc ati vazut ca in dreapta jos in colt apare o gramada de chestii in bara aia..la mine nu mai apare pentru ca nu merg activate.ce pot sa fac sa isi revina? a inceput sa mearga foarte greu laptopul pentru ca nu pot sa ii fac mai nimic...nici macar defragmentare

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai un virus.

| SPYKER explică (pentru anonim_4396):

Crezi prost...nu auzi ca dupa un update la windows s-a intamplat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SPYKER):

Ok, dar tot ce e posibil.

| SPYKER explică (pentru anonim_4396):

Adica nah... orice e posibil... poate am virusi

| anonim_4396 a răspuns (pentru SPYKER):

Nu te baza pe mine. Nu stiu ce ai si nici nu sunt Expert in Pc-uri.