| catalin12345678910 a întrebat:

Salut tuturor!
Am asa o intrebare, Mi-am schimbat parola la wifi cu ajutorul PC am intrat in retea cu Wifi iar cu telefon nu doreste deorece se conecteaza cu parola cea veche.
Primului care ma ajuta dau

1 răspuns:
| raul13_3399 a răspuns:

Fii atent... daca se conecteaza cu ceea veche cauta pe acolo prin telefon(zi si u ce telefon ai) vreun fel de salvare a parolei(remember) sau stii tu ceva care conecteaza automat..sau la internet options, sau daca nimic nu merge schimba inapoi pe parola veche, daca toate astea nu merg naspasad
Funda?big grin