| Bocancioi a întrebat:

Salut tuturor, ce antivirus pot sa descarc pentru TABLETA sa fie free si bun. Apropo daca am mai multi antivirus nu o sa imi faca probleme. Lasatimi link-ul cu descarcarea a unui antivirus bun free si pentru tableta sa fie

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai mai multi antivirusi fiecare se va ataca unul pe altul crezand ca este virus.Asa ca unul este de ajuns.Recomand Bitdefender. Oricum pe tableta sau telefon nu iti va gasi niciodata nici un virus.Indiferent de programul antivirus folosit.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este indicat să ai instalate mai multe programe antivirus!

Eu îţi recomand Avast : este foarte BUN, îl am de vreo 5-6 ani şi NU am avut probleme cu viruşii :)

Îl poţi descărca de la linkul oficial : http://www.avastantivirus.ro/free-antivirus

Toate cele bune.

| Otto2014 a răspuns:

Avast.

| Wannax a răspuns:

Iti poti lua antivirusul AVAST. E foarte bune si Nu e bine sa ai mai multi antivirusi. Unul iti e indeajuns. (y)