| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor. Este bun acest PC: http://www.pcgarage.ro/......-oc-wi-fi/ la pretul lui? As dori sa stiu daca e bun si daca merg jocurile precum GTA V, Watch dogs, fifa 15? Vreau sa stiu daca sunt bune procesorul si placa video? In cate FPS mi-ar merge CS GO? si vreau sa stiu daca pc nu are nevoie de ventilator pentru ca carcasa nu are nici-unul inclus.
P.S. : Nu imi mai faceti alte build-uri spuneti daca e bun si merita banii.
OFER FUNDA rapiddd.

1 răspuns:
| andutzu2000 a răspuns:

Pai GTA V are nevoie de cel putin un i5 de generatie mai noua si nici placa video nu te prea ajuta... Este recomandat sa ai cateva ventilatoare pentru a avea sistemul mereu ''racorit''. Fifa 15 n-am jucat dar s-ar putea sa mearga, iar la Watch dogs nu prea stiu.