| Logix a întrebat:

Salut tuturor, ma poate ajuta cineva sa pun harta europei pe un navigator serioux cu platforma windows? Sunt nou in domeniu, va rog ajutati.ma, funda! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Citește pe topicul ăsta: http://goo.gl/9t7Bbz
Ți-am zis doar că trebuie să cauți pe forumuri de specialitate!

5 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Poti cauta o aplicatie pe www.softmobil.ro

| mihai69 a răspuns:

Păi bine, pui o hartă, dar ce faci cu ea?
Program de navigare e instalat?
Dacă nu... trebuie să cumperi. Altfel, aici nu o să capeți niciun răspuns, pentru că instalarea de programe fără drepturi nu e legală.
Dar sunt alte forumuri unde poți afla detalii.

| Logix explică (pentru mihai69):

Nu am program de navigatie, imi poti explica te rog pas cu pas? Multumesc

| mihai69 a răspuns (pentru Logix):

Măcar spune exact despre ce aparat vorbim.

| Logix explică (pentru mihai69):

Serioux upq550t2 cu rezolutie 480x272

| mihai69 a răspuns (pentru Logix):

Citește pe topicul ăsta: http://goo.gl/9t7Bbz
Ți-am zis doar că trebuie să cauți pe forumuri de specialitate!