| ionutz49 a întrebat:

Uite cum sta treaba, vreau sa imi reinoiesc antivirusu pe calculator si nu stiu ce anume, acum am bitdefender, da nu stiu parca l as schimba care ziceti ca e mai bun si dc happymersihappy

6 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Si eu tot avast folosesc si este foarte bun, dar nu prea sunt de acord cu cdaniel2009 pentru ca te pune sa iei o licenta de la nu stiu ce link de la avast.
Avastul il poti licentia direct din el dupa ce il instalezi si nu trebuie sa bai decat un nume si un email la vrajeala si merge timp de 12 luni.
Uite de aici iei ultima versiune de avast: http://www.tutorialepc.ro/......avast.html

| sinblade27 a răspuns:

Eset are consum de resurse mici si suport pe 64 de biti eu folosesc linuxul deci nu am nevoie de asa ceva, recomand kaspersky sau eset nod32

| Daniel TM a răspuns:

Eu folosesc Avast antivirus si sunt foarte multumit de el, daca il vrei poti sa-l dai jos de aici:
http://download.kappa.ro/action__file/id__4621
iar de aici: http://www.avast.com/en-eu/registration-free-antivirus.php poti sa iei liceenta gratis pentru 14 luni, dupa care mai poti lua alte 14 luni (si tot asa, bineinteles daca vei fi multumit de el).

| Alexz Razz a răspuns:

Eu folosesc nod32 de foarte mult timp si sunt multumit de el.

De ce?

1. Nu manaca multa memorie.
2. Licenta o i-au dupa net.

| Rose_2860 a răspuns:

Kaspersky, Avast, Comodo sau Mcafee, Avira...acestea sunt cele mai bune antivirusuri gratuite. dupa parerea mea.

| resp3ct a răspuns:

Nod32 e mai bun.
Data viitoare incearca sa scrii fara limbaj de mess sa intelegem si noi mai repede, sa nu citim de 3 ori.