| CadavrulVesel a întrebat:

Salut un calculator slabuts si as vrea sa stiu ce trebuie sa cumpar ca sa imi mearga minecraftul bine am AMD Sempron(tm)Processor 3000+ 1.60 GHz, 448 MB of ram Physical Adress Extension windows xp profesional 2002 ce ar trebuie sa cumpar ca imi merge sacadat? funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar tb sa faci upgrade la calculator. Pai o sati trebuiasca un dual core de minim 2ghz si 3 sau 4gb memorie si o placa video de minim 128 mega

| Cozzmy13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da da da, da wu rulez mc la Far pe fancy cu amd sempron 3400+ 2gh socket 754 cu 1.5 gb de ram si placa video de 256 mb deci ia-ti o placa ram de 1 gb si o placa video dedicata ca ai dat share la memorii din cate vad.

| cristireper a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba copii are niste setari in mc daca le schimba o sa i mearga perfect

| andreiz112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am ati rodeon mobility x300 64 mb VRAM, si imi merge mc cu pesfte 30-40 fps chiar am si 100 si ceva (dar nu vreau sa ma dau mare)
procesor : Intel(R) Pentium(R) M processor 1.73 GHz
Ram: 3 gb sau 1 gb

| andreiz112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am ati rodeon mobility x300 64 mb VRAM, si imi merge mc cu pesfte 30-40 fps chiar am si 100 si ceva (dar nu vreau sa ma dau mare)
procesor : Intel(R) Pentium(R) M processor 1.73 GHz
Ram: 3 gb sau 1 gb
DDR2

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| marius2380 a răspuns:

Cool I just got a free Minecraft gift code at http://freeminecraft.cc

| T0X1CU123 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/

| raphaeltestoasaninja a răspuns:

Iti trebuie java si e foarte usor de downloadat big grin

| cristireper a răspuns:

Nu trebuie facute niste setati daca vrei iti spun ce trebuie sa setezi

| Simion_Cristian_Florin_1990 a răspuns:

I just got a Minecraft card code for free! :D http://freeminecraft.cc

| AnOnYmUsandrei a răspuns:

Daca ai placa video DirectX trebuie sa-ti cumperi placa video OpenGl