| alexxx a întrebat:

Unii stiti, unii nu despre PLAYZEEK.

Cei care nu stiti. hai ca va explic despre ce e vorba.

PLAYZEEK este cea mai avansata platforma de Counter-Strike 1.6 cat si Source din Romania cu peste 40.000 de jucatori din Romania. (Asta excluzand faptul ca e international.)

Aici puteti juca cs cu un "scop". Sunt o multime de modalitati de joc, for fun (public, gather, aim, awp, 2v2, 3v3 etc) Scopul este de a obtine cat mai multe si mai bune medalii pentru a te califica cat mai sus. Deasemenea sunt organizate si turnee clan war. Totul este gratis, necesita inregistrare si instalarea clientului VOIplay care se instaleaza odata cu inregistrarea. Plus o gama mare de mix-uri (gathere).

Pentru a juca trebuie sa detineti Steam original.
pentru invitati lasativa emailhappy

4 răspunsuri:
| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Nokiabv

| andreinike a răspuns:

Andreinike@yahoo.com

| Lupascu_Radu_1997 a răspuns:

Pentru gazduire servere, servere de jucat, coduri nedetectabile, creere server, admin, steam super ieftine si altele contactati-ma la I0I_cs_I0I@yahoo.com.

| ZuZu_2527 a răspuns:

FuNN4cS_pkk
Si vb pe mees