| DenisIonut01 a întrebat:

Urgent! Va rog spuneti-mi cum sa revin la softul original 2.2 am instalat 2.3 prin odin varianta de la cyanogen si nu a functionat bluetooth-ul si nu stiu de unde sa descarc varianta originala a telefonului chiar si 2.1 daca se poate mai preferabil ca sa pot face upgrade cu kies ( am samsung galaxy 5 (cumparat de la Cosmote) As fi dat recuperare fireware de urgenta prin kies dar am uitat codul acela Puteti sa imi dati daca se poate 2.1 original care sa pot face upgrade la 2.2 prin kies ca am incercat si alte versiuni de 2.1 uk dar nu suporta update asa zice kies

1 răspuns:
| Cotoc_Seby_1998 a răspuns:

Intra pe samfirmware, fa-ti cont si downloadeaza versiunea cea mai mica, apoi dai resoft cu odin