| Cosminovici18 a întrebat:

V-ati scapat vreodata telefonul cu touchscreen? pe jos?

Răspuns Câştigător
| dublud a răspuns:

Buna
Dasaaaaaaaaaaaa. Putin zis de 10 rolling on the floor Samsung Corby de la etaju 2 pe ciment.nu o avut nimic. laughing greu de crezut nu? Vai saracu ce mo speriat.happy Apoi Samsung galaxy s care il caram dupa mine cu firu de la casti ca zgarda cand se bloca deci da l-am scapat si pe ala si acum wave 525 ca galaxyu mi lo furat. laughing Si pe wave l-am dat bine de caeva ori. Daca sunt Samsung sunt buune daca sunt LG vai de ele!
Bye laughing

11 răspunsuri:
| Cosminovici18 explică:

Mersi.pai tocmai la asta ma refeream daca dupa ce l-ai scapat mai merge... funda pentru toti.ms de raspunsuri

| Ion a răspuns:

Da. de multe ori. si cred ca intrebarea ta ii daca se strica. a meu nu s-a stricat. depinde de cum cade telefonul si de cat de bine ii facut.

| cryssa a răspuns:

Da, pe scara, de la et 3happy
a costat 17 milcrying(, Samsung omnia 2...
oribilI don't want to see
l-am vazut cum cade...incet
apoi tata l-a reparat si l-a pastrat el

| Doloresidk a răspuns:

Nu.
Dar multi colegi au facut asta de nenumarate ori, si -saracu` telefon- inca merge.

| andrei_4094 a răspuns:

LG viewty scapat de la 1 metru. N-a avut nimic caci e din metal carcasa, doar putin zgariat in colturile in care a cazut.

Dar intrebarea e stupida sau incompleta, ce vrei sa afli prin asta? Ca nu zici "v-a mai mers dupa aia?" sau chestii de genul.

| unubunnnn a răspuns:

Da,si i-am cumparat alt ecran (funda)

| aia a răspuns:

Da mereu l-am scapat si ultima data cand l-am scapat l-am spartbig grin

| 百合子 a răspuns:

Da laughing.Si nu s`a intamplat nimic cu elbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In care lume crezi ca Samsung e mai bun decat LG...tongue

| xAvrilx a răspuns:

Da.funda?laughing
glumesc.L-am scapat de multe ori si a inceput sa se roada in unule parti.Am ecranul spart whistling.Se pot repara in magazinele speciale.Se gasesc in fiecare oras.Intereseaza-tewinking.

| PisikaNeagra a răspuns:

Da... de multe/... uh? app, eu scap orice pe jos big grin