| OanaVlad a întrebat:

Va rog ajutati-ma straight face am o problema... stiu ca veti zice ca e cam ridicol dar... cand intru pe calculator nu mai am ce facecrying( mi-am sters din calculator metinul ( pe server privat) numai asta am jucat timp de muult timp crying iar acum nu mai am ce face am incercat tot felul de jocuri crying imi ziceti va rog siteuri de unde pot downlada un sims sau un joc ca sims? multumesc happy oh am uitat dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

De pe www.pitatebay.org poti descrac sims 1 ( 8 in 1 ) contine toate cele 8 sezoane intr-unul singur:) si eu il am:)

2 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Bagati world of warcraft.ai ce face juma de viata.

| OanaVlad explică:

Cum downladez sims de pe siteul ala?