| EddYYYY a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma! Deci am un iphone 3gs si i-am bagat soft de iphone 4 dupaceea l-am resetat i-am resetat pozele etc l-am facut nou adica setarile din fabrica cand am vrut sa il deschid nu mi se mai deshide imi arata marul acela si se incarca. ce sa fac va rog frumos. spuneti-mi DAU FUNDA DACA MERGE :X

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păî bagă-i softul original. Poate va merge ca înnainte. Din câte ştiu resoftarea şterge şi setările de fabrică. Sper că te-am ajutat puţîn.