| LiLu a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati. Am nevoie de o programa care sa-mi citeasca calculatorul filme si videoclipuri, dar nu stiu cum si de unde sa o iau. Am inteles ca este nevoie de niste codekuri. Cine ma ajuta ii pun

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Poftim http://www.free-codecs.com/K_lite_codec_pack_download.htm! Astea sunt cam cele mai bune.

6 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Pai sunt doua variante:
1. Descarci VLC-ul [care nu iti trebuie codecuri
2. Bs player [care isi ia codecuri automat]
3. Nero 7 [care are si aplicatia pentru filme... si multe altele]

vizionare placuta

| kenzo007 a răspuns:

Salut...
Ia incearca ACMPC603pro asta este cel mai bun sau cel mai nou, daca nu reusesti da-mi un mesaj cati las id-tu meu si til trimithappy
Successwinking

| Andreeagen a răspuns:

Eu zic sa iei Vlc si din cate stiu eu nu iti tr codekuri
http://vlc-media-player.en.softonic.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.videolan.org/vlc/
programul asta nu are nevoie de codecuri

| avatar a răspuns:

Salut
poti sa folosesti CCCP sau K-LITE amandoua sunt codecuri bune

| mariana_8589 a răspuns:

Iti recomand VLC, este un player free care nu necesita codecuri, le are incorporate