| Dragos005 a întrebat:

Va rog sa raspundeti numai daca stiti de chestia ai cum ca daca ai scrie in notepad mystring=(80000000) si l-ai salva pe desktop iti merge mai bine pc-ul.
Daca as scrie mystring=(99999999) mi-ar arde HDD-ul?
Va rog raspundeti numai daca stiti.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Treaba ai nu face nimic decat sa iti dea impresia de mai mult ram si cam atat. practic forteaza intr un fel sa curete ramul de blocuri de memeorie aparute de aplicatii care au leak uri (daca rulezi o astfel de aplicati). Nu are nicio legatura cu hardul si probabil daca ai un minim de 3-4G ram nu o sa observi niciodata vreo modificare

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ți se va întâmpla nimic... Și eu am încercat faza asta cu câteva luni în urmă și se mișcă la fel ca înainte.