| Nikolaus a întrebat:

Salut.Vinerea trecuta pe la ora 17 am comandat de pe www.rcs-rds.ro Internet Fiberlink 100 si am primit un e-mail automat cum ca m-ar contacta in "cel mai scurt timp". Pana in momentul de fata inca nu m-a contactat nimeni si eu stau cu un net ce se incarca cu 20 kbps si nu pot descarca nimic din ce imi trebuie(pentru scoala in special). Acum 10 minute am sunat si la informatii dar acolo spunea doar ce ofera si comanzi doar telefonic la persoanele care se ocupa si am sunat si la asistenta tehnica pentru internet si alte alea si mi-a pus robotul si niste muzica sa astept eu 5 minute acolo si degeaba.Cand credeti ca vin neseriosii astia cu cablul de net pentru ca nu pot sa astept inca o luna dupa niste imputiti ca ei.

1 răspuns:
| THCC a răspuns:

Nu era mai usor sa mergi la sediu, sa faci contract pe loc si iti spunea pe loc cand vin sa iti instaleze internetul?