| Blindeye a întrebat:

Voi cu cât credeți ca se vor ieftini Samsung galaxy s6/s6 edge? Care credeți ca ar fi prețul cel mai avantajos și cel mai convenabil?

Zvonul cum ca Samsung galaxy s6 edge plus este 800€ este real? Dacă da, va propun următorul "test": dacă diferența între iphone 6 gold 16g și iphone 6 plus gold 16g (preturile sunt luate de pe eMAG) este de aproximativ 600 de lei, în cazul lui Samsung galaxy s6 edge și Samsung galaxy s6 edge plus diferența vi fi aceeași? Sau mai mare? Sau mai mica?

P.S.: Va rog sa tratați aceasta postate cu seriozitate, fără răspunsuri sarcastice din partea iubitorilor de iphone sau alte vârfuri de gama.

Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Adiiiiiii69 a răspuns:

Eu cred ca vor scadea cu 300 de RON cel putin pe ambele modele.

| sile44 a răspuns:

Va si mult mai mica