| ParaschivaOctavian a întrebat:

Salut.vreau sa cumpar o consola si nu stiu ce sa aleg dintre psp si ps2. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| 1234avg a răspuns:

Chiar dacă sunt depasite, mult mai bun este ps2, pentru mine.Dar daca te plictisesti cand mergi la drumetii sau plimbari psp iti va fi mereu in buzunar.

2 răspunsuri:
| DtHiro a răspuns:

Nici una din ele, ambele sunt depasite....

| ParaschivaOctavian explică:

Pai exact la fl m.am gandit si eu. Ar treaba e ca psp.ul va avea mereu aceleasi jocuri fie ca e 1004 2004 3004 sau 8004. Asa la ps2 sunt doar jocurile de ps 2. Pe de alta parte e mult mai comod un ps 2 deparece stai pe canapra si te joci pe un ecran mult mai mare.