| Jami a întrebat:

Vreau sa dezinstalez un program si imi apare urmatoarea chestie: "This installation can only be unistalled on 64-bit Windows. Nu inteleg la ce anume se refera, m-ati putea lamuri cum sa procedez?

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Procedeaza asa:
-sterge iconita programului de pe ecran.
-du-te in C:\Program Files\nume program si stergi tot folderul cu numele acelui program si tot ce cuprinde el.
- te duci in control panel-programs and features, cauti acel program dupa nume si il dezinstalezi.

| gelu1970 a răspuns:

Jami probabil ca trebuie sa opresti intai procesul programului respectiv si apoi sa incerci sa il dezinstalezi.

| TicTacZero a răspuns:

Se refera la faptul ca poti dezinstala acel program doar daca ai windows instalat pe 64 biti. De aici reiese ca tu ai windowsul instalat pe 32 biti. Descarca REVO Uninstaller FREE si cu acest program cu siguranta vei reusi sa il dezinstalezi. Daca ai nevoie de ajutor contacteaza-ma pe privat!

| Jami explică (pentru TicTacZero):

Antivirusul zice ca e virusat programulsad

| TicTacZero a răspuns (pentru Jami):

Care program? Revo Uninstaller sau programul care vrei sa il dezinstalezi?