| cavalerul11 a întrebat:

Salut vreau sa fac si eu seti de anime, ca anime-nolimit mi-am facut unul cu Ucoz insa vad ca greu de folosit nu stiu cum sa pun categorile si astae cine ar vrea sa-ma ajute si are timp liber sa contruiesc un seti la fel ca a-nolimit si vrea sa-ma ajute sama anunte.

Răspuns Câştigător
| Ardelean_Tavi_1994 a răspuns:

Salut uite si eu vreau sa public animeuri dar numa stori stiu sa fac nu stiu sa desenez si daca ai vrea sa ne ajutam eu as fi dispus
astept raspunsu tau pe id meu de facebooc tavi ardelean am aceeasi poza la avatar ca asta te astept cu un raspuns sall

| cavalerul11 explică (pentru Ardelean_Tavi_1994):

Tavi e o idie minunata ar fi ceva sane ajutam amundoi facebookul tau nu-l gasesc dar iti trimit cerere de prietenie pe seti

3 răspunsuri:
| Stella3879 a răspuns:

Ați mai făcut seti-ul?

| cavalerul11 explică (pentru Stella3879):

Nu din păcate și ăla de la ucoz nilă Banat