| johnduca a întrebat:

Vreau sa fiu traducator la o organizatie numita AnimeKage...nu prea stiu ce programe trebuie sa folosesc.deci:

-episodul apare in limba engleza : eu stiu engleza dar cand apare episodul pe site ce trebuie sa fac? ce programe se folosesc?

Funda pentru cine imi da un raspuns cat mai detaliat happy sunt "noob" in ceea ce priveste programele

Răspuns Câştigător
| cristi13 a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor te rog id-ul meu este : b_96_tsc.Acum nu prea am timp big grin

2 răspunsuri:
| yunkky a răspuns:

La ce anime faci traducere>?

| Love_Stefan_1995 a răspuns:

Te ajut euwinking daca vrei te invat sa traduci si manga
cauta-ma al id jm34lv