| andrei47 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un samsung s 8530 (wave 2), am observat ca are sistem de operare "bada". daca sunteti careva care ma puteti ajuta va rog, vreau sa stiu daca imi pot dowloada jocuri la fel ca la android market sau la fel ca la nokia din market.va rog ajutati. dau funda.

1 răspuns:
| mihaitzaboss93 a răspuns:

Salut.Este un telefon foarte bun. Poti lua aplicatii si jocuri de pe Samsung apps pe gratis.au si jocuri cu bani...dar putine.Este telefonul perfect.