| Saitam a întrebat:

Salut,vreau sa imi instalez pe calculator Microsoft Expression Encoder 4 pentru a putea sa inregistrez momente in care joc s.a.m.d
Cand intru in instalare se incarca putin si apare aceasta eroare: Setup encountered an error: The system cannot find the file specified. (Exception from HRESULT : 0x80070002)

Ce pot sa fac? am deschis instalarea si ca administrator si tot degeaba?

2 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

I prea complicat sa te apuci sa repari, eu iti recomand sa mergi frumos pe FL si sa iei fraps crackuit ca e cel mai sanatos si mai usor de folosit, eu ala il folosesc si am si clipuri de 1080p 60 fps pe youtube.

| Saitam explică:

Cum pot sa folosesc fraps ca sa inregistrez? sa fie si calitate si performanta.