| Greece2000 a întrebat:

Salut, vreau sa instalez update-urile SP1 de la Windows 7 ultimate vreau sa il transform in sp1, bun intrebarea este urmatoarea este bine sa intalez sp1 peste windows? sunt doar update-urile din panoul de control nu merge sa fac update asa ca le-am downlaodat de la Microsoft de pe site-ul oficial funda cel mai sicer si bun raspuns

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Cel mai sanatos e sa faci update, inainte de sp1
sp1 in windows 7 are nevoie inainte de cateva actualizari aditionale. spui ca nu poti face update. de ce?
ai un windows modificat?
in caz afirmativ te sfatuiesc sa formatezi si sa instalezi un so cum trebuie, adica unul nemodificat.
intrebi daca e bine sa ai sp 1 instalat.
Da, e bine si indicat.