| Whitesnake99 a întrebat:

Vreau sa-mi conectez monitorul la pc printr-un cablu hdmi doar ca nu stiu care dintre porturile hdmi de pe spatele calculatorului corespunde placii video. Unul este dispus pe verticala in partea de sus in timp ce celalalt este pe orizontala in partea dd jos a panoului. In manual nu este indicat decat cel din partea de sus care ma gandesc ca este cel al placii de baza. cum fac?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Grea stiinta...
Pai nu vezi ca ai placa video dedicata, acolo il pui!

| Whitesnake99 explică:

Da fratilor mersi asta stiam si eu ca in placa video dar care e portu placii vidro dintre alea dous asta era intrebarea

| K0sti a răspuns (pentru Whitesnake99):

Aia dedicata am spus, nu aia integrata! In plus poti sa si probezi...

| Arisia a răspuns:

In placa video